''Sanalda Bizim Sesimiz''
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

''Sanalda Bizim Sesimiz''

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» Ebruli - Arsız Bir Nefesleniş / Nail varal
Yeni Üyelerimize Yardım...! ÖNEMLİ I_icon_minitimePaz Eyl. 02, 2012 3:11 pm tarafından zahide

» Ebruli - Sevmiyor Ressamlar Seni / Nail Varal
Yeni Üyelerimize Yardım...! ÖNEMLİ I_icon_minitimePaz Eyl. 02, 2012 3:08 pm tarafından zahide

» Değmesin Gözlerine Ayazlar / Nail Varal
Yeni Üyelerimize Yardım...! ÖNEMLİ I_icon_minitimePaz Eyl. 02, 2012 3:04 pm tarafından zahide

» Gülüşlerinin İntiharında Büyüttüm Seni Ben / Nail Varal
Yeni Üyelerimize Yardım...! ÖNEMLİ I_icon_minitimePaz Eyl. 02, 2012 3:01 pm tarafından zahide

» Karbeyaz Gülüşüne As Beni / Nail Varal
Yeni Üyelerimize Yardım...! ÖNEMLİ I_icon_minitimePaz Eyl. 02, 2012 2:46 pm tarafından zahide

» Kayıp Kentin En Gerçek Hikayesi / Nail Varal
Yeni Üyelerimize Yardım...! ÖNEMLİ I_icon_minitimePaz Eyl. 02, 2012 2:21 pm tarafından zahide

» Muhabbet Odası (Giriş)
Yeni Üyelerimize Yardım...! ÖNEMLİ I_icon_minitimeSalı Ara. 22, 2009 11:28 pm tarafından Mavi güverte

» Şimdilik Yeni Radyo'muz Hayırlı Olsun!
Yeni Üyelerimize Yardım...! ÖNEMLİ I_icon_minitimeSalı Ara. 22, 2009 11:25 pm tarafından EyLüL

» EzeL ; Bir İntikam Hikayesi !
Yeni Üyelerimize Yardım...! ÖNEMLİ I_icon_minitimeSalı Ara. 22, 2009 11:20 pm tarafından EyLüL

En iyi yollayıcılar
EyLüL
Yeni Üyelerimize Yardım...! ÖNEMLİ I_vote_lcapYeni Üyelerimize Yardım...! ÖNEMLİ I_voting_barYeni Üyelerimize Yardım...! ÖNEMLİ I_vote_rcap 
kevser
Yeni Üyelerimize Yardım...! ÖNEMLİ I_vote_lcapYeni Üyelerimize Yardım...! ÖNEMLİ I_voting_barYeni Üyelerimize Yardım...! ÖNEMLİ I_vote_rcap 
SiyahBeyaz
_aLeyNa_
Admin
MrObut
ruseda
Mavi güverte
Lider
AsiLTurk
Günün Ayeti

Namaz Vakitleri

Yeni Üyelerimize Yardım...! ÖNEMLİ

2 posters
YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

Rep Puan : 4

Yeni Üyelerimize Yardım...! ÖNEMLİ Empty
MesajKonu: Yeni Üyelerimize Yardım...! ÖNEMLİ   Yeni Üyelerimize Yardım...! ÖNEMLİ I_icon_minitimeC.tesi Ara. 12, 2009 3:17 am

Arkadaşlar Forumumuzda Profilinize Video ve müzik Ekleyebişmek için Gerekli Anlatım Aşağıdadır:

Video Ekleyebilmek İçin:
Video Çekebileceğiniz Siteler: Youtube, Dailymotion ve Google Video
Bu sitelerden Seçtiğiniz Videonun Url sini kpyalayıp hangi siteden aldıysanız o sitenin koduna yapıştırıp profilinizdeki Profil Videosu Kısmına Yapıştırıp Gönderin Sitelere Göre Gerekli Kodlar:

YOUTUBE:

KOD: [youtube] Buraya Video Linki [/youtube]

Dailymotion:

KOD : [dailymotion] Buraya Video Linki

Google Video:

KOD : [googlevideo] Buraya Video Linki [/googlevideo]

Profilde Müzik Çaldırmak Olayı:
Profilinize Müzik Koyabilmek İçin Şu Adımları İzleyin:

Mp3'ünüzü .swf ye çevirmek için Alttaki download linkini
tıklayıp programı yükleyin.Yükledikten sonra programdan Müziğinizi
.swf'ye çevirip kaydediniz.

DOWNLOAD

Daha Sonra Dönüştürmüş olduğunuz Müziğinizi Veya Video'nuzu
www.directupload.net
veya bildiğiniz başka bir .swf upload yapan siteye upload ediyoruz..
Upload Ettikten Sonra Verilen swf linkini Altta Verdiğim koddaki yere ekleyin .

Müzik Ekleme Kodu:

[flash(0,0)]DÖNÜŞTÜRÜP UPLOAD ETTİĞİNİZ MP3ÜNÜZÜN .SWF ADRESİ[/flash]

Herhangi Bi sorunla Karşılaştıgınızda Sorununuzu yazmanız yeterli olacaktır..En içten dileklerimle cevap vermeye çalışıcam Saygılarımla...!
http://bizimmahalle.eniyiforum.net
EyLüL

EyLüL

Rep Puan : 2

MesajKonu: Geri: Yeni Üyelerimize Yardım...! ÖNEMLİ   Yeni Üyelerimize Yardım...! ÖNEMLİ I_icon_minitimeC.tesi Ara. 12, 2009 12:42 pm

Teşekkür ederizz Smile
Admin
Admin
Admin
Admin

Rep Puan : 4

MesajKonu: Geri: Yeni Üyelerimize Yardım...! ÖNEMLİ   Yeni Üyelerimize Yardım...! ÖNEMLİ I_icon_minitimeC.tesi Ara. 12, 2009 2:25 pm

Rica Ederim Smile Ama çok güzel bi konu gerçekten..bir deneyin süper bişe..Profilinizde müzik çalıyor Smile
http://bizimmahalle.eniyiforum.net

Yeni Üyelerimize Yardım...! ÖNEMLİ
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ÖNEMLİ..!
» Şimdilik Yeni Radyo'muz Hayırlı Olsun!
» Şebnem Ferah Ve Yeni Albümü ; "Benim Adım Orman"