''Sanalda Bizim Sesimiz''
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

''Sanalda Bizim Sesimiz''

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» Ebruli - Arsız Bir Nefesleniş / Nail varal
''Sen yaktın ben yandım,sevdim hasret kaldım!'' I_icon_minitimePaz Eyl. 02, 2012 3:11 pm tarafından zahide

» Ebruli - Sevmiyor Ressamlar Seni / Nail Varal
''Sen yaktın ben yandım,sevdim hasret kaldım!'' I_icon_minitimePaz Eyl. 02, 2012 3:08 pm tarafından zahide

» Değmesin Gözlerine Ayazlar / Nail Varal
''Sen yaktın ben yandım,sevdim hasret kaldım!'' I_icon_minitimePaz Eyl. 02, 2012 3:04 pm tarafından zahide

» Gülüşlerinin İntiharında Büyüttüm Seni Ben / Nail Varal
''Sen yaktın ben yandım,sevdim hasret kaldım!'' I_icon_minitimePaz Eyl. 02, 2012 3:01 pm tarafından zahide

» Karbeyaz Gülüşüne As Beni / Nail Varal
''Sen yaktın ben yandım,sevdim hasret kaldım!'' I_icon_minitimePaz Eyl. 02, 2012 2:46 pm tarafından zahide

» Kayıp Kentin En Gerçek Hikayesi / Nail Varal
''Sen yaktın ben yandım,sevdim hasret kaldım!'' I_icon_minitimePaz Eyl. 02, 2012 2:21 pm tarafından zahide

» Muhabbet Odası (Giriş)
''Sen yaktın ben yandım,sevdim hasret kaldım!'' I_icon_minitimeSalı Ara. 22, 2009 11:28 pm tarafından Mavi güverte

» Şimdilik Yeni Radyo'muz Hayırlı Olsun!
''Sen yaktın ben yandım,sevdim hasret kaldım!'' I_icon_minitimeSalı Ara. 22, 2009 11:25 pm tarafından EyLüL

» EzeL ; Bir İntikam Hikayesi !
''Sen yaktın ben yandım,sevdim hasret kaldım!'' I_icon_minitimeSalı Ara. 22, 2009 11:20 pm tarafından EyLüL

En iyi yollayıcılar
EyLüL
''Sen yaktın ben yandım,sevdim hasret kaldım!'' I_vote_lcap''Sen yaktın ben yandım,sevdim hasret kaldım!'' I_voting_bar''Sen yaktın ben yandım,sevdim hasret kaldım!'' I_vote_rcap 
kevser
''Sen yaktın ben yandım,sevdim hasret kaldım!'' I_vote_lcap''Sen yaktın ben yandım,sevdim hasret kaldım!'' I_voting_bar''Sen yaktın ben yandım,sevdim hasret kaldım!'' I_vote_rcap 
SiyahBeyaz
_aLeyNa_
Admin
MrObut
ruseda
Mavi güverte
Lider
AsiLTurk
Günün Ayeti

Namaz Vakitleri

''Sen yaktın ben yandım,sevdim hasret kaldım!''

2 posters
YazarMesaj
_aLeyNa_

_aLeyNa_

Rep Puan : 3

''Sen yaktın ben yandım,sevdim hasret kaldım!'' Empty
MesajKonu: ''Sen yaktın ben yandım,sevdim hasret kaldım!''   ''Sen yaktın ben yandım,sevdim hasret kaldım!'' I_icon_minitimePerş. Ara. 17, 2009 9:59 pm

Sustu ve gitti!
Dönmeyeceğini biliyordum ama yine de sımsıkı tuttum ellerinden.
Bir şey söylemiyordu ve dönüp bakmıyordu..Belki baksaydı,görseydi gözlerimdeki aşkı,heyecanı gidemeyecekti.O’da bunu bildiği için bakmıyordu bana.Elleri kapının kolunda aşağı çevirse açacaktı.’’Yapma!’’ dedim haykırırcasına..Yine bir şey demiyordu,susuyordu! Sustukça büyüyordu yalnızlığım.İsyanlarım içime sığmıyordu.Kalbimin atışları hızlanıyordu git gide..Ve bir kez daha ''yapma,ben sensiz yaşayamam!’’ dedim..Konuşmadı yine,gitti!

Suratıma çarptığı kapıyla yıktı bütün hayallerimi. Apartmanın duvarlarında yankılanıyordu haykırışlarım. Bu muydu senin aşkın, yürek yangını dediğin sevdan? Acımasız mıydın bu kadar? Diye bağırdım arkasından..Belki de gitmemiş,kapının arkasında beni dinliyordu. Ne kadar üzdüğünü,yıkıp-yaktığını ve acıttığını görmek itiyordu belki de.Ya da çaresiz,acılar içinde kıvranırken lanet ediyordu gitmek zorunda olduğu için.. Bilmiyordum ne olduğunu,anlamaya çalışıyordum ama çabalarım boşa çıkıyordu..

Susmadım onun gibi! İçime akıttığım gözyaşlarımı konuşturdum.Yorgun düşmüş,feri sönmüş gözlerim konuşuyordu ilk defa! Gökyüzüne uçurdum kimsesi kalmamış sevdamı..Ve her şeye rağmen yeryüzünde yeşerttim umutlarımı!

Ağladım günlerce gecelerce..Bitmeyecek hasret günlerini sayıyordum.Her gün batışında bir çizik daha atıyordum şafak takvimine.Bitmiyordu ama askerlik gibi..Sanki sonu olmayan bir çıkmaza sürüklüyordu bu bekleyiş beni..Ama yılmadım,bekledim! Sabrettim ,yoruldum ama bekledim! Bitkin bedenimle yollara koyuldum seni aramak için..Terk edenlerin şehrine geldim bin bir umutla..Tren vagonlarına serpiştirdim sevdamı,kayıp ilanları bastırdım aşkımıza..Belki duyan olmuştur diye..Ama nafile! Ne ismin vardı ne de aşkımızdan bir parça! Sonsuza kadar kaybetmiştim belki de..

Umutlarımı kaybettim sonunda. Gelmeyecek bir gideni beklemek ne kadar da zormuş! Kanarken,can çekişirken bedenim vazgeçtim! Yaşamak için bir sebebimin olmadığını fark ettim..Celladım sendin,kurbanın aşkımızdı! Ve sessizce yürüyordum kurduğun dar ağacına.. İçim acıyordu sadece. Sonra çıktım iskemlenin üstüne..Son sözüm çıktı ağzımdan bitkince;’’Sen yaktın ben yandım,sevdim hasret kaldım!’’

http://www.ruhumdakiten.com
kevser
Moderatör
Moderatör
kevser

Rep Puan : 2

MesajKonu: Geri: ''Sen yaktın ben yandım,sevdim hasret kaldım!''   ''Sen yaktın ben yandım,sevdim hasret kaldım!'' I_icon_minitimePerş. Ara. 17, 2009 10:13 pm

aleyna hoşgelmişsin aramıza, sen ve yazıların. devamını bekleriz...
şu anki halim yazını okumama uygun değil, müsait olunca inşAllah düşüncelerimi yazarım.
_aLeyNa_

_aLeyNa_

MesajKonu: Geri: ''Sen yaktın ben yandım,sevdim hasret kaldım!''   ''Sen yaktın ben yandım,sevdim hasret kaldım!'' I_icon_minitimePerş. Ara. 17, 2009 10:15 pm

Hoşbulduk teşekkürler..
TAbi yorum yaparsanız sevinirim..
Smile
kevser
Moderatör
Moderatör
kevser

Rep Puan : 2

MesajKonu: Geri: ''Sen yaktın ben yandım,sevdim hasret kaldım!''   ''Sen yaktın ben yandım,sevdim hasret kaldım!'' I_icon_minitimePerş. Ara. 17, 2009 10:18 pm

elbette, yorumsuz kuru kuruya olmaz. kimse kimseden daha fazla bilmiyor ama, bir yerlerde farkına varılmış eksikllikler olabilir. edebe uygun bir dille anlatmak da eser sahibini gururlandırır zannımca...
_aLeyNa_

_aLeyNa_

MesajKonu: Geri: ''Sen yaktın ben yandım,sevdim hasret kaldım!''   ''Sen yaktın ben yandım,sevdim hasret kaldım!'' I_icon_minitimePerş. Ara. 17, 2009 10:21 pm

Kesinlikle haklısınız..

''Sen yaktın ben yandım,sevdim hasret kaldım!''
1 sayfadaki 1 sayfası