''Sanalda Bizim Sesimiz''
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

''Sanalda Bizim Sesimiz''

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» Ebruli - Arsız Bir Nefesleniş / Nail varal
Bunları Biliyor musunuz ?… I_icon_minitimePaz Eyl. 02, 2012 3:11 pm tarafından zahide

» Ebruli - Sevmiyor Ressamlar Seni / Nail Varal
Bunları Biliyor musunuz ?… I_icon_minitimePaz Eyl. 02, 2012 3:08 pm tarafından zahide

» Değmesin Gözlerine Ayazlar / Nail Varal
Bunları Biliyor musunuz ?… I_icon_minitimePaz Eyl. 02, 2012 3:04 pm tarafından zahide

» Gülüşlerinin İntiharında Büyüttüm Seni Ben / Nail Varal
Bunları Biliyor musunuz ?… I_icon_minitimePaz Eyl. 02, 2012 3:01 pm tarafından zahide

» Karbeyaz Gülüşüne As Beni / Nail Varal
Bunları Biliyor musunuz ?… I_icon_minitimePaz Eyl. 02, 2012 2:46 pm tarafından zahide

» Kayıp Kentin En Gerçek Hikayesi / Nail Varal
Bunları Biliyor musunuz ?… I_icon_minitimePaz Eyl. 02, 2012 2:21 pm tarafından zahide

» Muhabbet Odası (Giriş)
Bunları Biliyor musunuz ?… I_icon_minitimeSalı Ara. 22, 2009 11:28 pm tarafından Mavi güverte

» Şimdilik Yeni Radyo'muz Hayırlı Olsun!
Bunları Biliyor musunuz ?… I_icon_minitimeSalı Ara. 22, 2009 11:25 pm tarafından EyLüL

» EzeL ; Bir İntikam Hikayesi !
Bunları Biliyor musunuz ?… I_icon_minitimeSalı Ara. 22, 2009 11:20 pm tarafından EyLüL

En iyi yollayıcılar
EyLüL
Bunları Biliyor musunuz ?… I_vote_lcapBunları Biliyor musunuz ?… I_voting_barBunları Biliyor musunuz ?… I_vote_rcap 
kevser
Bunları Biliyor musunuz ?… I_vote_lcapBunları Biliyor musunuz ?… I_voting_barBunları Biliyor musunuz ?… I_vote_rcap 
SiyahBeyaz
_aLeyNa_
Admin
MrObut
ruseda
Mavi güverte
Lider
AsiLTurk
Günün Ayeti

Namaz Vakitleri

Bunları Biliyor musunuz ?…

3 posters
YazarMesaj
EyLüL

EyLüL

Rep Puan : 2

Bunları Biliyor musunuz ?… Empty
MesajKonu: Bunları Biliyor musunuz ?…   Bunları Biliyor musunuz ?… I_icon_minitimePerş. Ara. 17, 2009 10:34 pm

» Bir kilo limonda,bir kilo çilekten daha fazla şeker olduğunu,

» Timsahların renk körü olduğunu,

» Sadece erkek kanaryaların öttüğünü,

» Yarım kilo bal yapabilmek için arıların iki milyondan fazla çiçekten bitki özü toplamak zorunda olduklarını,

» Tarantulaların iki buçuk yıl hiçbir şey yemeden yaşayabildiklerini,

» İncilerin sirkede eridiklerini,

» Havuca rengini veren bir karotenin olduğunu,

» Venüs’ün saat yönünde dönen gezegen olduğunu,

» En fazla asfaltlı yola sahip olan ülkenin Fransa olduğunu,

» Sihirli sözcük olan ‘‘Adrakadabra’’nın ilk olarak yüksek ateşli hastaların ateşlerini düşürmek için söylendiğini,

» Eyfel Kulesi’nin tepesine çıkabilmek için 1.792 basamak çıkmak gerektiğini,

» Türkiye’nin kişi başına alkol tüketiminde dünya 3.’sü,sigara tüketiminde ise dünya 4.’sü olduğunu,

Smile Smile
kevser
Moderatör
Moderatör
kevser

MesajKonu: Geri: Bunları Biliyor musunuz ?…   Bunları Biliyor musunuz ?… I_icon_minitimePerş. Ara. 17, 2009 11:05 pm

ne yalan söyleyim ki, daha önce çok sık okuduğum için genelini biliyordum. sağolasın dilara'cım, tekrar niteliğinde oldu Smile he ama limonu bilmiyordum. o kadar şeker var da ne diye yiyince ağzımız buruşuyor, açıkla bakayım Laughing
Mavi güverte

Rep Puan : 1

MesajKonu: Geri: Bunları Biliyor musunuz ?…   Bunları Biliyor musunuz ?… I_icon_minitimeCuma Ara. 18, 2009 2:59 pm

Bilmiyordum öğrenmiş oldum Dilarammm sağol Smile
EyLüL

EyLüL

MesajKonu: Geri: Bunları Biliyor musunuz ?…   Bunları Biliyor musunuz ?… I_icon_minitimeC.tesi Ara. 19, 2009 11:03 am

sorunun cevabı 12349234872 gün sonra bu ekranlarda Very Happy Very Happy

Bunları Biliyor musunuz ?…
1 sayfadaki 1 sayfası